Команда професіоналів

Сергій Демченко

«Не бійтесь мріяти, будьте наполегливі та дійте впевнено, і навіть найфантастичніші мрії стануть реальністю.»

Сергій — засновник, керівник та ідейний лідер проєктно-будівельної компанії «ПРО100».

Саме завдяки розробці власного індивідуального підходу в будівництві та проєктуванні, Сергій отримав численні відзнаки та нагороди. Як сертифікований інженер-проєктувальник, він бере участь у проєктуванні, особисто займається розробкою проєктів  ландшафтного дизайну та екстер'єру. Сергій має 20-річний досвід роботи в будівельній сфері та пройшов шлях від молодшого фахівця  до власника компанії.

Сергій багато подорожує та переймає досвід у своїх європейських колег.

Захоплюється роботами датських та фінських архітекторів.

У вільний від роботи час любить риболовлю та сезонне полювання на гриби.

Тетяна Демченко

«Немає нічого неможливого, якщо ти цього бажаєш».

Має ступінь магістра права та психології. Майже 15 років працює в юридичній сфері за різними напрямками.

Тетяна — співзасновник та адміністративний директор компанії «ПРО100», в її підпорядкуванні знаходиться фінансовий та юридичний відділи компанії.

Особисто займається консультаціями Інвесторів та розробкою фінансових  механізмів інвестування, юридичним аналізом можливості реалізації проєкту в Україні. Окремий вектор діяльності Тетяни — благодійні проекти.

Тетяна постійно працює над розвитком усіх внутрішніх процесів в компанії. Вона кожен раз щиро радіє, коли проект проектування або будівництва втілюється в життя.

Тетяна захоплюється подорожами по всьому світу та доглядом за квітами.

Ставай частиною нашої команди

Відправляй резюме на адресу: t.demchenko@pro100.kiev.ua

Дякуємо!
Ваша заявка прийнята
НА ГОЛОВНУ
ДЛЯ ЧОГО ДАВАТИ ЗГОДУ
Погоджуючись, Ви надаєте добровільну згоду на обробку Ваших песональних данних і тим самим уповноважуєте ТОВ «ПБК ПРО100» бути володільцем наданих Вами даних. Володілець забезпечує їх захист, а за необхідності знеособлення, гарантує іх використання для конкретних і законних цілей. Володілець даних самостійно визначає мету обробки та процедуру обробки даних, для забезпечення виконання вимог законодавства.
Повернутись