ua

Сучасний розвиток будівництва

Будівництво 08.09.2020
right right
Зв’язатися з нами
Зміцнення і розвиток структури

Успіх змін залежить від того, у кого ми навчаємось.  Сучасний розвиток будівництва базується на нових концептуальних підходах та потребує впровадження прогресивних технологій із застосуванням новітнього обладнання. Нова реальність, у якій ми зараз живемо – це не лише оновлені технології у світі інтернету та ґаджетів, але й концептуально нові погляди на будівництво як таке. Це підходи, які базуються на принципах гармонійного співіснування з природою та принципі практичності від дизайну до оздоблення самого об`єкту.  А, як відомо, такої турботи про землю, збереження родючості ґрунтів та екологію, як у Данії, ми не побачимо більше у жодній країні світу. Тож, ми вирішили піти шляхом прогресивних поглядів і почати професійну взаємодію із фахівцями Данії.

Знайомство з провідними архітекторами

За дві поїздки до цієї надзвичайно прогресивної та сучасної країни, ми познайомилися із провідними архітекторами у Копенгагені, що працюють у компанії Аrstiderne Arkitekter A/S. Обговорювались можливі інтеграційні механізми технологій будівельного процесу на території нашої держави. Підкреслювалась необхідність зміни підходів у будівництві і таке інше. Тож, обравши шлях іти в ногу з часом, ми, завдяки нашим колегам із Данії, збагатились новими знаннями, що сьогодні активно впроваджуються  нами у кожному проєкті.

Будівництво 01.02.2021
У Броварах відкрито два заклади харчування HESBURGER
Будівництво 11.11.2020
Нові підходи у будівництві
Будівництво 29.08.2020
У селі Щасливе відкрито новий заклад харчування
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята
НА ГОЛОВНУ
ДЛЯ ЧОГО ДАВАТИ ЗГОДУ
Погоджуючись, Ви надаєте добровільну згоду на обробку Ваших песональних данних і тим самим уповноважуєте ТОВ «ПБК ПРО100» бути володільцем наданих Вами даних. Володілець забезпечує їх захист, а за необхідності знеособлення, гарантує іх використання для конкретних і законних цілей. Володілець даних самостійно визначає мету обробки та процедуру обробки даних, для забезпечення виконання вимог законодавства.
Повернутись