ua

Нові підходи у будівництві

Дизайн 11.11.2020
right right
Зв’язатися з нами
Передові технології в галузі будівництва

Фінляндія привернула нашу увагу тим, що йде в ногу з часом і відкрито пропагує передові технології в галузі будівництва.

Компанія «ПРО100» - це взірець концептуально нових будівельних процесів. І можемо відзначити, що отримані нами знання й відкриття нових підходів у будівництві, під час візитів до Фінляндії, знайшли відображення  в нашій роботі.

Перший наш візит відбувся на фінський завод Компанії Hesburger. Це об`єкт, що збудовано за новим словом техніки та, як-то кажуть, у дусі часу -за всіма вимогами щодо охорони навколишнього середовища і дотриманням стандартів якості та надійності. Поспілкувавшись із інженерами та провідними фахівцями підприємства, ми зрозуміли, що вкрай необхідно взяти на озброєння досвід колег та запроваджувати його, втілювати прогресивні технології у себе на Батьківщині. Другий візит до Фінляндії  відбувся вже безпосередньо на зустріч із самими фінськими архітекторами компанії Sigge Arkkitehdit Oy.

Співпраця

 

Фінська технологія будівництва - це не просто інший підхід до вибору матеріалів і конструкцій, але і зовсім інша логіка проєктування. Ми виділили зі спілкування найважливіше, що буде допомагати нашій компанії в контексті сучасного розвитку. Зі знаннями, які було взято на озброєння, ми стали на порядок вище з точки зору прогресивності і далекоглядності.

На фоні наших іноземних візитів, керівництву «ПРО100» вдалося залучити до співпраці таку компанію, як HESBURGER. Це одна із провідних світових мереж ресторанів швидкого харчування, що на підставі повної довіри зараз є нашим повноцінним партнером. Завдяки компанії «ПРО100» розширення та інтеграція закордонних інвестиційних проєктів стає можливою.

Дивитись у майбутнє – це «ПРО100»!

Дизайн 01.02.2021
У Броварах відкрито два заклади харчування HESBURGER
Дизайн 08.09.2020
Сучасний розвиток будівництва
Дизайн 29.08.2020
У селі Щасливе відкрито новий заклад харчування
Дякуємо!
Ваша заявка прийнята
НА ГОЛОВНУ
ДЛЯ ЧОГО ДАВАТИ ЗГОДУ
Погоджуючись, Ви надаєте добровільну згоду на обробку Ваших песональних данних і тим самим уповноважуєте ТОВ «ПБК ПРО100» бути володільцем наданих Вами даних. Володілець забезпечує їх захист, а за необхідності знеособлення, гарантує іх використання для конкретних і законних цілей. Володілець даних самостійно визначає мету обробки та процедуру обробки даних, для забезпечення виконання вимог законодавства.
Повернутись